Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost KORAMEX a.s. je ryze česká výrobní firma působící více než 20 let v oblasti kovovýroby a stavební činnosti.

Sídlí v Sušici a má čtyři výrobní provozovny. Kovovýroba probíhá v Sušici, Tedražicích a Čejkovech, stavební činnost v Klatovech. V současné době firma zaměstnává více než 220 pracovníků a je držitelem certifikátu kvality dle ČSN EN ISO 9001. Během své činnosti navázala spolupráci s mnoha předními odběrateli v tuzemsku i v zahraničí.

Kovovýroba

U kovovýroby se zaměřujeme především na výrobu svařovaných dílů a sestav podle dokumentace dodané zákazníkem.  Naše moderní vybavení nám umožňuje připravit konečný výrobek od zpracování základního materiálu dělením, obráběním a svařováním, až po jeho povrchovou úpravu a konečnou montáž.

Hlavní výrobní program v současnosti tvoří:
  • rozváděčové skříně pro trakční pohony kolejových vozidel (železničních vagónů, lokomotiv, tramvají, trolejbusů a vozů metra)
  • rozváděčové skříně pro montáž elektrotechnických přístrojů a zařízení (např. v řídících centrech metra, elektráren, tepláren) – typové řady skříní, ale i skříně jakýchkoliv rozměrů nebo určené pro speciální použití podle přání zákazníka
  • díly železničních kolejových vozidel, části a součásti strojů a průmyslových zařízení
  • zakázková zámečnická výroba (schodiště, zábradlí apod.)

Stavební činnost

U stavební činnosti umíme dodávat pozemní stavby „na klíč“ včetně výstavby inženýrských sítí, provedení veškerých zemních prací a úpravy povrchů. Provádíme realizace staveb průmyslových budov (výrobních hal, skladů), ale i objektů pro bydlení. Máme zkušenosti s výstavbou inženýrských sítí (kanalizace, propustky, mosty, montáž sítí) a s úpravami zpevněných ploch, parkovišť, chodníků apod.

 

# owl v2 # animate.css # scrollReveal